Kas svarbu planuojant plaukimą baidarėmis?

Kiekvienais metais vis daugiau žmonių nusprendžia išbandyti plaukimą baidarėmis, todėl domimasi, ką reikia daryti, kad plaukimas praeitų sklandžiai, o įspūdžiai, kuriuos patirs, būtų patys geriausi. Tam reikia pagalvoti ne tik, kokios baidarės nuomai tinkamos, bet ir, kokius daiktus pasiimti su savimi. Geriausia, kai ruoštis plaukimui pradedama iš anksto.

BaidarėsDaugeliui aktualu, kaip pasiruošti plaukimui baidare, todėl verta sužinoti pagrindinius patarimus. Pirmiausia, ką reikia padaryti – išsirinkti plaukimo maršrutą. Nuo to priklauso, iš kokių baidarių nuomotojų galėsite rinktis tinkamiausias baidares ir kainas. Peržiūrėkite pasiūlymus ir nuotraukas iš plaukimų baidarėmis. Tikrai rasite gražių vietų, kurios jums patiks ir norėsite ten pabuvoti. Tuomet, kai jau turėsite numatę, kokia vietovė tinkama, reikės pasirinkti baidarių nuomotoją ir maršrutą. Dažniausiai pasirinktame regione ar mažesnėje vietovėje baidarių nuomotojai siūlo panašius maršrutus, tik skiriasi baidarės, plaukimo trukmė bei kaina ir papildomos paslaugos. Jūsų užduotis – išsirinkti patikimą nuomotoją, kuris siūlo kokybiškas baidares. Kiekvienas nuomotojas turi skirtingų baidarių, todėl reikėtų pagalvoti, kokių jums reikia. Kai kurios yra gražesnės ir komfortiškesnės, kitos stabilesnės ir kt. Kiekvienas turi rinktis pagal tai, kas svarbu. Maršrutų įvairovė taip pat nemaža. Tarkim, plaukiant ta pačia Žeimenos upe, galima rinktis plaukimą ir vieną dieną, ir tris dienas. Žinoma, skirsis ir nuplauktų kilometrų skaičius. Pagalvokite, kiek dienų ir, kiek kilometrų norite plaukti pasirinkta upe ar ežeru. Tuomet beliks rasti tinkamiausią kainos pasiūlymą ir rezervuoti plaukimo datą. Geriausia, kai tai daroma iš anksto, juk baidarės nuomai siūlomos įvairiu laikotarpiu, o susidomėjimas šiomis paslaugomis didėja, todėl rasti tinkamą datą gali būti sudėtinga, kai daugelis rezervuoja iš anksto.

Kai jau rezervuota plaukimo data, reikia pasirūpinti ir reikalingais daiktais. Ką reiks pasiimti su savimi, priklauso ir nuo to, kiek truks plaukimas. Pavyzdžiui, plaukiant su nakvyne reikės pasiimti daugiau maisto ir atsigerti, rūbų, ir kitų reikalingų daiktų. Ar prireiks palapinės, miegmaišių, malkų ir kt. reikalingų daiktų maisto gamybai ir miegui, priklauso nuo to, kur nakvosite. Jei po atviru dangumi, tai reiks visko, kas būtina miegui gamtoje. Jei miegosite sodyboje, tai reikės tik daugiau maisto ir rūbų. Ruošiantis plaukti vieną dieną, reikia maisto, atsigerti, rūbų, neperšlampamų maišų šiems daiktams ir to, kas jums papildomai reikalinga, pavyzdžiui, tinklinio kamuolys ar priemonės nuo uodų. Viskas priklauso nuo poreikių.

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>