Yra manančių, jog karoliai buvo populiarūs tik retro stiliaus laikais, prieš keturiasdešimt-penkiasdešimt metų, tačiau žinantiems, jog mados sugrįžta, yra akivaizdu, jog karolių dėvėjimas yra vis pasikartojantis procesas. Internete galima rasti ne vieną 2008-ųjų metų jaunuolių fotografiją, kurioje pagrindinis akcentas yra karoliai, o praėjus dešimčiai metų, 2018-siais, karolių reklamos skrieja aplink visą pasaulį.
Karolių vėrimui reikalingos replės, valas, vielutė bei karoliai, o pats gaminimo procesas gali užtrukti nuo penkių minučių iki valandos. Viskas priklauso nuo to, kokie yra dėvėtojo pageidavimai – ne visuomet karoliai veriami vien iš karoliukų, todėl papildomų detalių prispaudimas ar priklijavimas gali užimti daugiau laiko. Nepaisant to, karolių vėrimas yra nesudėtingas procesas.
Karolių vėrimui skirti karoliukai nebūna vien plastmasiniai – dažniausiai vėriniai veriami iš gintaro, perlų bei medienos. Įdomu yra tai, jog gintaro gaminius dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus žmonės, perlus mėgsta vidutinio amžiaus žmonės, o medienos detales tėvai dažniausiai perka savo vaikams.
Karoliai dažniausiai dėvimi pasikabinus juos ant kaklo, tačiau galima pastebėti, jog jie dažnu atveju puikuojasi ir ant riešo. Galbūt taip nutinka dėl grožio, o galbūt dėl to, to, jog tam tikrais atvejais jų masymuvas gali trukdyti aktyvesnei fizinei veiklai. Dėl šios priežasties, renkantis karolius, yra svarbu ne tik apžiūrėti jų išvaizdą, bet ir atsižvelgti į nešiojimo sąlygas.
Dar viena neįprasta, tačiau įprastą vaizdą įgaunanti karolių nešiojimo metodika – pasikabinimas ant raktų ar automobilio veidrodėlio. Dėl šios priežasties darosi tvirtai aišku, jog karolių populiarumas su laiku atsinaujina ir netgi užima lyderio pozicijas tarp įvairių aksesuarų.